20 yılı aşkın inşaat sektöründeki deneyimiyle ülkemize katma değer katan Mutasyon Prekast, yaratıcılığın değerini bilen, genç, dinamik ve çözüm odaklı ekibiyle sıradanlaşmış dış cephe görüntülerine karşı, tasarımda sınırları kaldıran çözümler sunmayı hedef edinmiştir. Bu hedefle sadece üretici firma olmaktan çıkan Mutasyon Prekast, ürün çeşitliliği ile projelerinizde çözüm ortağınız olmayı amaçlamaktadır.

Betonun gücünü mimari yaratıcılıkla birleştirmek, kaliteli, yenilikçi, farkındalık yaratan projeler ortaya koymak Mutasyon Prekast iş birliğiyle artık mümkün.

Bugün gelişen teknolojiye rağmen, hala eski binalar kadar kaliteli yapılamamasının utancı bizi sorumlu yaptı. İşimizde en iyiyi yapmak için her türlü fedakarlığı yaparak büyüdük, 2000 yılında kurulan şirketimiz, 2013 yılında üretim ve yönetim olarak İstanbul’a taşınmış olup burada uyguladığı projelerle etrafında fark yaratan detaylar, AR-GE ‘ye verdiği önemle kendini geliştiren bir yapıyla devam etmektedir.

Kaliteli iş yapmak her zaman çok iş yapmak anlamına gelmez. İşimizi günümüz teknoloji şartlarının en iyi haline getirir ve profesyonel uygulama kadromuzla, verdiğimiz eğitimlerle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak işimizi tamamlarız. Tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederek tasarım ve detayları geliştiririz.

Prekast Şirket ve Markalarımız

mutasyon prekast

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ